Reklama
Joanna Senyszyn zarejestrowała partię. "Świeckie państwo jest kluczowe"

Joanna Senyszyn zarejestrowała partię. "Świeckie państwo jest kluczowe"

przez chuby1990 — 6 miesięcy temu
9

Zglos post

Reklama

Komentarze

8
T
Tomasz1060 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Ale skąd u pani Joanny wziął się młody Maciej Wąsik... hehe

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
6 miesięcy temu

Świeckie państwo, marzenie o którego realizacji w tym smutnym jak twarz katolika kraju nawet nie myślę, ale było by miło jakby się udało.

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
6 miesięcy temu

W tym durnym społeczeństwie oczadzonym kościelnym kadzidłem takie organizacje nie przejdą.

0

Zglos komentarz

A
6 miesięcy temu

Świeckie państwo, ale takie z chanukami?

0

Zglos komentarz

L
6 miesięcy temu

Czyli rozumiem, że świeckie państwo dot. KK, ale już chanuki i burki nie? Ciekawa ta lewica. KK won, pozostali, zapraszamy.

0

Zglos komentarz

F
fenek9 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Jak zwykle tendencje do manipulacji i zawoalowanych podtekstów. Świeckie PAŃSTWO, to świeckie i WYŁĄCZENIE dotyczy wszelkich religii.

0

Zglos komentarz

P
6 miesięcy temu

Już widzę to poparcie rzędu 0,5%

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
6 miesięcy temu

Jej tekst podczas jednej z debat po wypowiedzi Mentzena nt tego, ile to on zjeździł powiatów, przejdzie do historii internetu :)

0

Zglos komentarz

A1S19
6 miesięcy temu

Lewactwo już jej przyklaskuje, ale jak Braun chce pogonić żydowskie obrzędy z sejmu to lewakom od.ier.ala.

0

Zglos komentarz

Reklama