Reklama
Te łajzy nawet w Święta wylewają szambo i szczują na innych.

Te ła**y nawet w Święta wylewają szambo i szczują na innych.

przez MuchaMol — 5 miesięcy temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
D
Daviit77 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Już odpowiadam na pytanie z tytułu. Na ten przekaz nadal łapie się ponad połowa wyborców w Polsce.

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
5 miesięcy temu

snicky and co. już przecierają kaprawe ślepia i wczytują się w dzisiejsze zalecenia centrali ws. odpowiedzi

0

Zglos komentarz

E
Edward61257 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

Dane paskowego i sprawa się wyjaśni!!!

0

Zglos komentarz

A
Artur62434 😏 Szyderca
5 miesięcy temu

Co to za tv? Od de**li dla de**li.

0

Zglos komentarz

Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
5 miesięcy temu

Nie masz racji. Od wysokowykwalifikowanych specjalistów propagandy dla przyszłych poddanych cara...

0

Zglos komentarz

Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
5 miesięcy temu

Czyli nawet w Wigilię nie ma szansy by TV RUSpublika odezwała się ludzkim głosem...

0

Zglos komentarz

E
Endriu117 🌟 Padawan
5 miesięcy temu

Ile trzeba mieć w sobie złości, nienawiści i zwyklego chamstwa, żeby coś takiego pisać.

0

Zglos komentarz

Reklama