Reklama
Reklama

Komentarze

7
R
RonaldB 🏆 Master
5 miesięcy temu

Odezwa do Ciemnogrodu.

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
5 miesięcy temu

Rydzol się wku... za tą żebraczą konkurencję😁

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Jutro księża rykną i ciemne barany zapłacą!

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
5 miesięcy temu

Pod koniec roku Szatan szaleje. Jednak, by to zrobił potrzebne jest wsparcie. Kochane pieniążki prześlijcie rodzice.

0

Zglos komentarz

Q
quarrx 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

Może sylwestra marzeń organizuje i szuka naiwnych sponsorów

0

Zglos komentarz

K
kubh 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

Ten szatan to aby nie tłuścioch na ekranie?

0

Zglos komentarz

E
Endriu117 🌟 Padawan
5 miesięcy temu

Trajkocze jak nakręcony. Daj, daj, daj i daj. A do roboty a nie dziadować!!!

0

Zglos komentarz

L
leonoczko 🏹 Łowca
5 miesięcy temu

To przestań żebrać o kasę i się módl baranku boży! Powodzenia! 😁😆😂🤣

0

Zglos komentarz

Z
ZephKan 😏 Szyderca
5 miesięcy temu

Krzyżacy to byli katolicy i byli pod jurysdykcją Watykanu, a ich pełna nazwa to "Zakon Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie". Tej samej Marii Panny, której zawierzyli losy Polski. A teraz płaczą i dziwią się, że "Niemcy chcą nami rządzić" 🤣🤣

0

Zglos komentarz

Reklama