Reklama
30 tysięcy za szaty, luksusowa emerytura i ,,krakowskie Castel Gandolfo''

30 tysięcy za szaty, luksusowa emerytura i ,,krakowskie Castel Gandolfo''

przez kapec60 — 5 miesięcy temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
T
tojaamuz 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

O królu złociuteńki, jakie „skromne” szateńki… a ten pyszczek wyniuniany, palunie w pierścioneczku wychuchane, fiu fiu

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
5 miesięcy temu

A ty. Polaku i katoliku jaką masz emeryturkę????????😂😂😂😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

A
adocki 😏 Szyderca
5 miesięcy temu

Barany do strzyżenia ! Do szeregu.

0

Zglos komentarz

A
adocki 😏 Szyderca
5 miesięcy temu

Barany do strzyżenia ! Do szeregu.

0

Zglos komentarz

Reklama