Reklama
Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
5 miesięcy temu

Ja nigdy nie kupiłem bo od cocacoli się w głowie pi.rdoli. Za to kupłem sobie srebne monety z PRLu, które wtedy chodziły po 3zł za Mapkę. A dziś to chyba po 60zł no i już mam emeryturę prawakii.

0

Zglos komentarz

S
5 miesięcy temu

Te prawaki są teraz z tobą w pokoju? ;-))

0

Zglos komentarz

S
5 miesięcy temu

Zaczęło się poranne kasowanie komentarzy;-)))

0

Zglos komentarz

C
czestek1 😏 Szyderca
5 miesięcy temu

Takie ceny to były 25 lat temu. W internecie takiego wariata mieliśmy.

0

Zglos komentarz

Reklama