Reklama
Reklama

Komentarze

5
A1S19
5 miesięcy temu

Krecik weź się chłopie trochę wysil z tą twoją propagandą. Kościoły świecą pustkami ale oczywiście tylko w Polsce dają na tacę, jedź oszołomie do Meksyku to się zdziwisz lewacka tępa pało. Chcesz mi wmówić, że Polacy nie prowadzą zbiórek charytatywnych? Serio?

0

Zglos komentarz

K
krecik1410 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Wlasnie w Polsce jest WOSP, BOJKOTOWANY AKTYWNIE I AGRESYWNIE, przez sekte kosciola i "prawice" Putina...

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

A ksiądz pe****l to tradycja

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
5 miesięcy temu

Polacy prowadzą zbiórki, ale ci co zbierają o tym nie wiedzą i biorą kasę dla siebie. Jak taki Caritas. Tam oficjalnie kiedyś ktoś wskazywał, że jak chce się zrobić zbiórkę za ich pośrednictwem to prowizja wynosi 30%.

0

Zglos komentarz

K
5 miesięcy temu

Nie daję nikomu.

0

Zglos komentarz

G
Grzegorz79093 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

No 30 % to niewiele. Reszta 70% idzie na pomoc. A ty poświęcił byś cały swój czas zbierajăc pieniądze za free?

0

Zglos komentarz

L
5 miesięcy temu

A! To w Polsce już wolność słowa i własne poglądy nie mogą istnieć... no to lewaki razem GOSIA GOSIA GOSIA

0

Zglos komentarz

Reklama