Reklama
Source: wgrane.pl

Katoterror: jak jak nie jesteś w sekcie KK to nie masz życia. I to wszystko w imię boga...

przez mamamarcina — 5 miesięcy temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
Z
ZephKan 😏 Szyderca
5 miesięcy temu

Księdza oskarżyć o dyskryminację i publiczne piętnowanie za własne poglądy. Szkoda, że 25 art. Konstytucji RP nie jest respektowany.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Typowa tradycja katolickich, bezmózgich ścierw. Dobrze, że dyrektorka nie kazała dzieciom, ciemnych katolickich de**li rozpalić stosu.

0

Zglos komentarz

T
tojaamuz 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

Ten krzyżowiec inkwizytor powinien zostać oskarżony z paragrafu o prześladowanie na tle religijnym!

0

Zglos komentarz

Reklama