Reklama
Reklama

Komentarze

14
S
5 miesięcy temu

Jak ktoś jest z Warszawy to jego prezydentem jest w sumie też i Trzaskowski;-))

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Jak ktoś jest za PiS to Kaczyński PE**Ł mówi jak wygląda model rodziny. A jego bratanica Marta jest odpowiedzialna za wartości moralne, wstrzemięźliwość seksualną. Ty slodomic a czemu ona nie mówi: nie. Tylko jak!!!

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
5 miesięcy temu

Adam slodziaka już wywiało , już łyka premię od wooca

0

Zglos komentarz

S
5 miesięcy temu

Nie mierz wszystkich swoją miarą zboczeńcu;-))

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Slodomic PiS gadzino. Powiedzieć o Kaczyńskiej łatwa to nie powiedzieć nic. Wyobraź sobie jej święta. Wpada 4 dziadków, 4 babcie. I ta ladacznica musi tłumaczyć dzieciom: to nie twój dziadek, tamten jest twój, a nie on nie. To tamten. Na pewno rodzice są z niej dumni. Zwłaszcza spalony kartofel smol...

Slodomic PiS gadzino. Powiedzieć o Kaczyńskiej łatwa to nie powiedzieć nic. Wyobraź sobie jej święta. Wpada 4 dziadków, 4 babcie. I ta ladacznica musi tłumaczyć dzieciom: to nie twój dziadek, tamten jest twój, a nie on nie. To tamten. Na pewno rodzice są z niej dumni. Zwłaszcza spalony kartofel smoleński

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
5 miesięcy temu

🤮

0

Zglos komentarz

A1S19
5 miesięcy temu

Prezydentem Polski jest Karol Nawrocki, a Warszawy Rafał Trzaskowski. Mam nadzieję, że pomogłem.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

A pe**łem tysiąclecia jest ta oszczana radziecka fleja. Kaczyński. Pomogłem???

0

Zglos komentarz

A1S19
5 miesięcy temu

Adaś pomogłeś mi się tylko utwierdzić w przekonaniu, że jesteś de**lem.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Zdanie id**ty który się modli do magicznego cieśli nie leży w kąciku moich zainteresowań. Ty musisz więcej tych leków psychotropowych od mentzena sobie załatwić. Mentzen?? Bardziej pasuje MENC**L, C**LMEN

0

Zglos komentarz

K
krecik1410 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Karol Nawrocki już wie, że jest źle. Przebadano 250 obwodowych komisji wyborczych. Nie tysiąc. Nie dziesięć tysięcy. Zaledwie 250. I co się okazało? W 34 procentach z nich wyniki były fałszywe. Jedna trzecia. Co trzeci przypadek. To nie jest margines błędu. To jest system. System, który promował Naw...

Karol Nawrocki już wie, że jest źle. Przebadano 250 obwodowych komisji wyborczych. Nie tysiąc. Nie dziesięć tysięcy. Zaledwie 250. I co się okazało? W 34 procentach z nich wyniki były fałszywe. Jedna trzecia. Co trzeci przypadek. To nie jest margines błędu. To jest system. System, który promował Nawrockiego. Karol Nawrocki najprawdopodobniej przegrał te wybory prezydenckie. Wygrał Rafał Trzaskowski.

0

Zglos komentarz

T
themark 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

No i... ? (I żeby nie było, nie cierpię sutenera !)

0

Zglos komentarz

T
5 miesięcy temu

Kręcił Ty jesteś id**tą, przebadano kilkaset komisji które budziły wątpliwości, wyszly nieprawidłowości mniej więcej po równo. Dlaczego nie badano dalej ? Bo nie było potrzeby, tam nie było naruszeń. Byli mężowie zaufania chyba że chcesz powiedzieć że członkowie komisji z nadania partii rządzących 8...

Kręcił Ty jesteś id**tą, przebadano kilkaset komisji które budziły wątpliwości, wyszly nieprawidłowości mniej więcej po równo. Dlaczego nie badano dalej ? Bo nie było potrzeby, tam nie było naruszeń. Byli mężowie zaufania chyba że chcesz powiedzieć że członkowie komisji z nadania partii rządzących 80% składów to de**le i te marne 20% komunikowało się telepatycznie żeby sfałszować wynik wyborów w państwie które za jaja trzyma władza ? A teraz kto by liczył głosy ? Serduszka które weszły na żywo do TVP bo muszą złamać prawo żeby ratować praworządność. ?

0

Zglos komentarz

O
OgarNee5g21283 😏 Szyderca
5 miesięcy temu

Ile teraz taki lewak zarabia na podwazaniu wiarygodności państwa Polskiego, i czy to dalej w rublach jest czy już w euro? Dla kolegi pytam.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Ty jesteś pisoludem. Wy nie macie kolegów. Wami wszyscy gardzą, sekta smoleńska spalonego kartofla pod wezwaniem: gdzie jest krzyż.

0

Zglos komentarz

O
OgarNee5g21283 😏 Szyderca
5 miesięcy temu

Piana ci leci z mo**y ruski kacapie

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Kaczyńskiemu z d**y bo był jego kumpel a raczej kochanek rosyjski szpieg Wasin. To tak a propos ruskich. Jakbyście pisoludy się nie starały ci wasi pseudo bohaterowie to największy syf jaki stąpa po polskiej ziemi.

0

Zglos komentarz

L
5 miesięcy temu

Prezydent jest tylko jeden. No lewaki raaaazeeem: GOSIA GOSIA GOSIA

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

PE**Ł jest tylko jeden no prawaki razem: KACZYŃSKI, KACZYŃSKI, KACZYŃSKI. Czy jednak jesteś na tyle ograniczony że wierzysz w legendę o braku czasu na kobiety. 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
5 miesięcy temu

Jakie lewaki?

0

Zglos komentarz

L
5 miesięcy temu

Adaś lewaku, to jak to jest z wami lewakami: równość, miłość, związki partnerskie, każdy ma prawo być jaki chce, czy jednak wyzywamy i poniżamy innych za ich odmienność, w tym seksualną.... taaaa... GOSIA GOSIA GOSIA!

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
5 miesięcy temu

Bo to nawet nie lewak

0

Zglos komentarz

J
Jebi-DJ1981_JG 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

Kuźwa ale ty jesteś śmieszny jak Nawrocki uczciwy.

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
5 miesięcy temu

Żaden. Ani jeden, ani drugi się nie nadaje. Wolałbym trzeźwego, niż ćpaka, ale mimo wszystko oboje się nie nadają.

0

Zglos komentarz

W
wojtek2791 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

Ten który bez naszej wiedzy przelewa kasę rudemu na kampanię wyborczą, nie będzie nigdy prezydentem. Tylko Pan Prezydent Nawrocki jest prawdziwym Mężem Stanu!

0

Zglos komentarz

K
5 miesięcy temu

Facet z jajami jest moim prezydentem.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Oszczana radziecka spe**lona fleja Kaczyński jest twoim bohaterem. A ćpun to tylko giermek tego pe**ła

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
5 miesięcy temu

Tu nie ma faceta z jajami

0

Zglos komentarz

P
p123456789 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

żaden! Bardziej bezpłciowego kandydata Tusk już nie mógł znaleźć?

0

Zglos komentarz

M
malaguti 😏 Szyderca
5 miesięcy temu

Jak można porównywać czekoladę do gó**a?

0

Zglos komentarz

J
Ja1971 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

a ten po prawej to co to za pajac ?

0

Zglos komentarz

S
5 miesięcy temu

Ani to ani to. I ch.. komu do tego co robię ze swoimi pieniędzmi :)

0

Zglos komentarz

Reklama