Reklama
Reklama

Komentarze

13
M
MuchaMol 🏹 Łowca
5 miesięcy temu

Ocieplanie wizerunku kibola i sutenera, nikt na takie zabiegi się nie nabierze

0

Zglos komentarz

K
krecik1410 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Ale angielskich kiboli nie spotkal...

0

Zglos komentarz

V
Ventusvega 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

caleanka, nissin, kacynski, natan71, mareqqh, MuchaMol, krecik1410 itd tak samo nikt już nie nabiera się na twoje plusiki które sobie sam stawiasz. TROLLU z mutikontami do podbijania sobie statystyk poparcia:)

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
5 miesięcy temu

Bo ich Thatcher wytępiła.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
5 miesięcy temu

Miłość do saszetek ich połączyła.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
5 miesięcy temu

Stara mu nie daje już kotka głaskać?

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
5 miesięcy temu

Sukces jak z Meloni🤣

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Tylko kotu było wszystko jedno by przywitać sutenera?

0

Zglos komentarz

O
OgarNee5g21283 😏 Szyderca
5 miesięcy temu

Nikogo nie interesuje już opinia lewackiego śc****a. Przegrywa głosu nie mają.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

To się PiS k...o nie interesuj sprawami rządu. Pe**ł Kaczyński to opozycja. KONFEDEDEROSJA też. Więc pilnuj ćpuna żeby znowu z kotami się nie witał. K...a dramat. Najlepsze jest że ten łeb myśli że jest poważnym politykiem.

0

Zglos komentarz

T
5 miesięcy temu

adaś jako osoba lewacka niepełnosprawna umysłowo z fascynacją do kaczej dopy, piszesz swój de**lny bełkot.

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
5 miesięcy temu

Jedyny "szlachcic" na którego spotkanie zasługiwał batyr.

0

Zglos komentarz

A
afefae58599 💩 JP 100%
5 miesięcy temu

Je**cpisy jacy wy k...żałośni jesteście jprdl. Do wora

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
5 miesięcy temu

Spotkanie na szczycie

0

Zglos komentarz

M
metiu6 🏹 Łowca
5 miesięcy temu

Kotki lubi, pieski już nie!!!

0

Zglos komentarz

P
p123456789 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

Wygląda jak przed wyborami u Kaczyńskiego

0

Zglos komentarz

A
5 miesięcy temu

Myślałem, że Donek będzie na salonach Europy brylował. A, nie... czekaj. Jeszcze by mógł ich ograć.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Ty nie myśl tyle KONFEDERUSKI polaczku. Zakwasów na tej tępej bani dostaniesz. A mentzen ma autyzm 🤣😂😄😁

0

Zglos komentarz

T
5 miesięcy temu

adaś Mentzen ma studia,własna firmę, jakąś pozycje społeczną a ty kim jesteś ?, tępym trollem lewakiem z fascynacją kaczym kuperkiem, brakuje jeszcze waszego czerwonego hasła rozkułaczanie.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Ale MENC**L ma dalej autyzm. Możesz nawet się zes**ć na miętowo. To z niego normalnego nie zrobi 😂😁🤣😀😄. Jak to mówią pacjent głosuje na pacjenta 🤣😁😂🧐

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
5 miesięcy temu

Czy ktoś potrafi mi odpowiedzieć na pytanie po co Nawrocki pojechał do Anglii ?

0

Zglos komentarz

Reklama