Reklama
Na pewno w tej sytuacji powinni spróbować podnieść ceny, nie ma wyjścia!

Na pewno w tej sytuacji powinni spróbować podnieść ceny, nie ma wyjścia!

przez hef0 — 5 miesięcy temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
V
vacarius 🏆 Master
5 miesięcy temu

Trzeba czekać aż deweloper zbankrutuje i odkupi się taniej te mieszkania od komornika.

0

Zglos komentarz

F
Fikus62940 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

Nie słyszałem, żeby któryś kiedyś zbankrutował. Kupi go jakiś fundusz, albo rząd pomoże za pieniądze podatników. Ty jako Kowalski na pewno na te mieszkania po taniości się nie załapiesz. Nawet nie będziesz wiedział gdzie i kiedy poszły.

0

Zglos komentarz

Reklama