Podobne posty
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zwierzęta na fermach wiodą okropny żywot zakończony transportem i paskudną śmiercią u ubojni... Wolałbym być wolnym dzikiem i wyjść na strzał (albo i nie wyjść bo nie każdy dzik ginie od kuli) niż trzodą chlewną. A patologia się oczywiście znajdą w każdej grupie i ma to do siebie, że widać ją najbar...
Zwierzęta na fermach wiodą okropny żywot zakończony transportem i paskudną śmiercią u ubojni... Wolałbym być wolnym dzikiem i wyjść na strzał (albo i nie wyjść bo nie każdy dzik ginie od kuli) niż trzodą chlewną. A patologia się oczywiście znajdą w każdej grupie i ma to do siebie, że widać ją najbardziej ale są naprawdę i zupełnie porządni ludzie wśród myśliwych (nie, nie jestem myśliwym) a polowanie bywa bardziej humanitarnym sposobem pozyskania mięsa niż hodowla...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Użyłem abstrakcyjnego porównania" Panie Ministrze sam Pan jest Jedną Wielką Absteakcją
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane