Reklama
Source: wgrane.pl

Myślałam, że przed policją ''bronią się'' tylko przestępcy ? a tu takie odkrycie ziobrostanu

przez mamamarcina — 5 miesięcy temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
D
Daviit77 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Ostrzeliwać z policją? Tym to już totalnie odyebało.

0

Zglos komentarz

Reklama