Reklama
Reklama

Komentarze

2
A
aksmarta 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

Zgadzam się. straszenie piekłem, jeśli nie pójdziesz na mszę. Straszenie piekłem jak się nie wyspowiadasz. Straszenie opętaniem gdy oglądasz anime, lub czytasz Harrego Pottera. Sadzanie dzieci na kolanach księdza. Znęcanie nad dziećmi w placówkach opiekuńczych. Zbieranie pieniędzy na biskupów bez mo...

Zgadzam się. straszenie piekłem, jeśli nie pójdziesz na mszę. Straszenie piekłem jak się nie wyspowiadasz. Straszenie opętaniem gdy oglądasz anime, lub czytasz Harrego Pottera. Sadzanie dzieci na kolanach księdza. Znęcanie nad dziećmi w placówkach opiekuńczych. Zbieranie pieniędzy na biskupów bez moralności... Dalej wymieniać nie będę. Bóg nie istnieje, bo najbardziej cierpliwy i miłosierny wysłałby kilka piorunów

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
5 miesięcy temu

śfinta prawda , do odśnieżania niech się biorą co by poznać trud życia a nie luksusy wyłudzać

0

Zglos komentarz

Reklama