Reklama
Przypadkiem, zjadł 200 bombonierek czekoladek z alkoholem

Przypadkiem, zjadł 200 bombonierek czekoladek z alkoholem

przez Trzcin — 5 miesięcy temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
A
akuszer 🏆 Master
5 miesięcy temu

Zamarznijcie w łożu małżeńskim w nieogrzewanym mieszkaniu z przyczyn obiektywnych to będziecie słynni na cały kraj

0

Zglos komentarz

W
wiktor40 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

Możecie sprzedać butelki.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Jak przypadkiem można mieć 2 promile.

0

Zglos komentarz

J
Janusz63399 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

Można i wcale to nie jest takie trudne. Poszliśmy z kumplami na małe piwko, a jak wyszliśmy z pubu, to było 2 promile. Jak do tego doszło? - Nie wiem... Przypadkowo.

0

Zglos komentarz

M
masa13 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

Za ojczyzne kur.a

0

Zglos komentarz

Reklama