Reklama
Source: wgrane.pl

Podobno Polska jest najważniejsza a okazuje się, że nie.

przez mamamarcina — 4 miesiące temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
B
baxbany 🎖️ Snajper
4 miesiące temu

Tego prawacko-katolickiego de**la oburza, że że Tusk nie chce merdać ogonkiem jak sutener?

0

Zglos komentarz

M
Malgorzata42616 💩 JP 100%
4 miesiące temu

Czego można się spodziewać po zdrajcach z pis.

0

Zglos komentarz

Reklama