Ksiądz to najbardziej uprzywilejowana
przez
saviola
— 4 miesiące temu
Nie rozumiem. Ksiądz to zawód, jak kierowca. Z tą różnicą, że kierowca pracuje i płaci podatki, zaś ksiądz pracując okrada podatników!
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
No i jeszcze Ministrant. Wielu prawaków dalej mentalnie są ministrantami a nie mężczyznami.
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane