Reklama
Reklama

Komentarze

3
K
krak0805 🌟 Padawan
4 miesiące temu

Dejta najlepi ksizum na emeryturki i bidnym biskupum na utrzymanie ich skromnych rezydencji!!!!!!!😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
4 miesiące temu

trzeba było chorować za rządów Kazia M.,Jarka K. a najlepiej Matouszka M. wtedy wszędzie nie tylko w szpitalach co rusz miliardy leciały z Nieba

0

Zglos komentarz

A
Artur62434 😏 Szyderca
4 miesiące temu

Umarł w szpitalu. Na co? Z głodu.

0

Zglos komentarz

Reklama