Reklama
Reklama

Komentarze

7
B
blackhaze69 🌾 Wieśniak
4 miesiące temu

chyba dla kaski i szybkiej emeryturki

0

Zglos komentarz

B
4 miesiące temu

A może szybką wypowiedz tuska z czasów kampani przypomnicie?

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
4 miesiące temu

Bziut - Słabiutka obrona faszystowsko-prawacko-katolickich oszołomów!

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
4 miesiące temu

Sprawdźcie notkę biograficzną pomarańczowego. Za złe zachowanie w wieku 13 lat przeniesiony do szkoły wojskowej, w której zrobił maturę i dostał stopień kapitana. Na studiach 4 razy migał się i symulował, aby nie trafić do Wietnamu. Taki bohater, patriota. Jak zresztą każdy prawak, tylko na pokaz, a...

Sprawdźcie notkę biograficzną pomarańczowego. Za złe zachowanie w wieku 13 lat przeniesiony do szkoły wojskowej, w której zrobił maturę i dostał stopień kapitana. Na studiach 4 razy migał się i symulował, aby nie trafić do Wietnamu. Taki bohater, patriota. Jak zresztą każdy prawak, tylko na pokaz, a jak potrzeba to ogon pod tyłek i skamleć w budzie.

0

Zglos komentarz

E
Endriu117 🌟 Padawan
4 miesiące temu

Brawo Panie Generale!!!

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
4 miesiące temu

Odpowiedź jak najbardziej na miejscu. A powiedzcie mi drodzy wyborcy pisu, wasz rezydent nadal w sprawie milczy co?

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
4 miesiące temu

Przecież Trump w ogóle na froncie nie był.

0

Zglos komentarz

H
henryk 😏 Szyderca
4 miesiące temu

Jeśli R.Polko był na pierwszej linii frontu,to zawsze jako najeźdźca.To nie jest powód do dumy.

0

Zglos komentarz

Reklama