Reklama
Source: wgrane.pl

Ten zegarek, po prostu jej się należał, tak jak wszystko każdemu pisowcowi.

przez mamamarcina — 4 miesiące temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
B
Bekaj 🌟 Padawan
4 miesiące temu

Przecież ona go przywłaszczyła patriotycznie, dla dobra kraju, ojczyzny, bo by się zmarnował. Nie było innej kobiety na horyzoncie, to co biedaczka miała zrobić? Przecież kto inny kupił damski.

0

Zglos komentarz

Reklama