Reklama
Też chodzicie do kościoła z fotografem, żeby Wam zrobił zdjęcie jak się modlicie?

Też chodzicie do kościoła z fotografem, żeby Wam zrobił zdjęcie jak się modlicie?

przez bamboocza — 4 miesiące temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
4 miesiące temu

Miejsce adekwatne do jej moralności.

0

Zglos komentarz

M
manka100 😏 Szyderca
4 miesiące temu

Pisowskie ku*******e szuka wsparcia?

0

Zglos komentarz

J
JohnyMarecki 🏹 Łowca
4 miesiące temu

„W moim przedziale wszyscy trzej, ten z Syracuse, ten z Cheetaway...” Przedział się kończy?

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
4 miesiące temu

No z katolizmem tak właśnie jest. Jest na pokaz bo motłoch guuupi wszystko kupi.

0

Zglos komentarz

M
mazerlok 🏹 Łowca
4 miesiące temu

W dodatku to nie klęczy, tylko siedź na piętach

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
4 miesiące temu

„modli się pod figurą, a diabła ma za skórą”...wyspowiada sie i dziewica niepokalana!

0

Zglos komentarz

Reklama