Reklama
Source: wgrane.pl

Trzeba pisać i mówić o tym głośno i przypominać pisowskim ł@jd@kom

przez mamamarcina — 4 miesiące temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
B
baxbany 🎖️ Snajper
4 miesiące temu

Ciemny prawacko-katolicki modlący się lud bez mózgów tego nie pojmie. Ich bogowie błędów nie popełniają, zaczynając od JPII.

0

Zglos komentarz

Reklama