Reklama
Aby pracować w ciucholandzie trzeba założyć działalność gospodarczą?

Aby pracować w ciucholandzie trzeba założyć działalność gospodarczą?

przez hef0 — 4 miesiące temu
11

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
V
vacarius 🏆 Master
4 miesiące temu

Chcieliście kapitalizmu to macie prawaki.

0

Zglos komentarz

M
4 miesiące temu

Opodatkowanie i oskładkowanie pracy, to nie kapitalizm, a wręcz coś całkowicie odwrotnego.

0

Zglos komentarz

A
ateka 😏 Szyderca
4 miesiące temu

I potem do PIP o określenie faktycznego stosunku pracy... i Janusz płacze

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
4 miesiące temu

ateka, nie wiem jak nabroiłeś, ale plusownik ci się p0j€b@ł, spytaj moherderatora czy może coś o tym wie..

0

Zglos komentarz

R
ruskm 🌾 Wieśniak
4 miesiące temu

Nie potem, tak za dwa lata, żeby się kwotą za zusy i urlop nazbierała :)

0

Zglos komentarz

J
Jebi-DJ1981_JG 🌾 Wieśniak
4 miesiące temu

Jeszcze chwila i trzeba będzie płacić pracodawcy za wykonywanie pracy😂.

0

Zglos komentarz

M
Maciejgdi 🌾 Wieśniak
4 miesiące temu

Ten myk januszy biznesu jest znany już od przynajmniej 20 lat, żeby pracodawca nie ponosił żadnych kosztów z tytułu zatrudnienia pracownika, no i nie trzeba płacić chorobowego, a także dawać urlopu, czy też płacić za nadgodziny.

0

Zglos komentarz

W
Wojciech27206 🌾 Wieśniak
4 miesiące temu

bardzo dobrze. chce pracowac to niech pracuje. a nie w c**ja wali na chorobowym . tylko b2b!!

0

Zglos komentarz

M
4 miesiące temu

Trzeba być kompletnym de**lem, żeby stwierdzić, ze lepiej płacić 2 tys pracownikowi i 3 tys składek na zusy i srusy w imieniu pracownika, niż płacić 5 tys pracownikowi.

0

Zglos komentarz

M
Maciejgdi 🌾 Wieśniak
4 miesiące temu

Tylko ten pracownik później musi sam to wszystko po opłacać, więc na koniec będzie mieć trochę więcej niż te 2 tysie i mniej przywilejów w pracy niż ten co jest na etacie, no i jeszcze musiałby się znaleźć uczciwy pracodawca, bo ten i tak da najmniej jak to możliwe, żeby koszta pracownika na w.dz. b...

Tylko ten pracownik później musi sam to wszystko po opłacać, więc na koniec będzie mieć trochę więcej niż te 2 tysie i mniej przywilejów w pracy niż ten co jest na etacie, no i jeszcze musiałby się znaleźć uczciwy pracodawca, bo ten i tak da najmniej jak to możliwe, żeby koszta pracownika na w.dz. były dużo niższe od tego etatowego, ten sposób nie jest po to, żeby pracownik zarabiał więcej, tylko po to, żeby pracodawcy zostawało więcej w kieszenie, przy mniejszej odpowiedzialności.

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
3 miesiące temu

Tia, jednocześnie ten na etacie ma bardziej stabilną pracę

0

Zglos komentarz

Reklama