Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
baxbany 🎖️ Snajper
4 miesiące temu

Czy widzicie tą prawacko-katolicką, skundlałą zależność. Kiedyś prawica z bogiem na ryju tuliła się do Moskali teraz do USA. Zasada prawacko-katolickich bezmózgów jest prosta. Przed silnym leżeć ryjem w g**ju, słabszego zdeptać, w imię boga, Chrystusa i jego mamusi!

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
4 miesiące temu

teraz też się tuli

0

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
4 miesiące temu

Tak jak ani słowa o pe****lii w kościele

0

Zglos komentarz

Reklama