Reklama
Tym zajmuje się Gazeta Wyborcza. Nie ma ważniejszych tematów?

Tym zajmuje się Gazeta Wyborcza. Nie ma ważniejszych tematów?

przez chuby1990 — 4 miesiące temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
K
kacynski Czysta Moc
4 miesiące temu

Juz PiS i Nawrocki nie wymawiaja tego nazwiska...

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
4 miesiące temu

A czym ma się gazeta wyborcza zajmować gdy się okazało ze najważniejsi prawacy to pe****le?

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
4 miesiące temu

Co? Pali ci się koło d**y?

0

Zglos komentarz

R
remp 🏹 Łowca
4 miesiące temu

no chyba są wazniejsze tematy, chyba że GW pisze tylko o wymowie nazwiska, ale nie sądzę

0

Zglos komentarz

Reklama