Reklama
Source: wgrane.pl

Proszę nie obrażać idi0tów, oni są na wyższym poziomie ewolucji niż przeciętny pisowiec

przez mamamarcina — 4 miesiące temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
A
AddWiochy 😏 Szyderca
4 miesiące temu

Szkoda ze sie obrazaja, kiedy nazwac ich homosapiens...i maja racje!

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 miesiące temu

"Ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje, są dużo głupsi."...

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 miesiące temu

PS. - I tu rozsadek zastepuje religia...

0

Zglos komentarz

Reklama