Reklama
To już wiadomo dlaczego tak się sadzi i puszy...

To już wiadomo dlaczego tak się sadzi i puszy...

przez AQQQ62 — 4 miesiące temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
B
Bekaj 🌟 Padawan
4 miesiące temu

Przecież tam jest shrek, który chciałby widzieć tego młodzieńca, jak po zażyciu eliksiru. A jest tylko obleśny kłamca i oszust bezbronnych dziadków, Batyr.

0

Zglos komentarz

S
4 miesiące temu

Przyszedł Donald w odwiedziny do Karola

0

Zglos komentarz

L
lukachu116552 🌾 Wieśniak
4 miesiące temu

I zobaczył osła z oślicą.

0

Zglos komentarz

Reklama