Reklama
Fajnie, fajnie, ale Żyła również ma swoje sukcesy

Fajnie, fajnie, ale Żyła również ma swoje sukcesy

przez saviola — 4 miesiące temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
A
adocki 😏 Szyderca
4 miesiące temu

Wara od Piotrka! Barwna postać i znakomity zawodnik.

0

Zglos komentarz

T
4 miesiące temu

Facet go nie obraził tylko stwierdził fakt. Fajnie że skacze i dał nam wiele radości z sukcesów ale jego każda wypowiedź i sposób bycia wskazuje że jest opóźniony i ma skrajnie niskie IQ. Przecież jeszcze nie słyszałem jego wypowiedzi poprawnie złożone gramatycznie tylko jakieś burknięcia zwykłe bez...

Facet go nie obraził tylko stwierdził fakt. Fajnie że skacze i dał nam wiele radości z sukcesów ale jego każda wypowiedź i sposób bycia wskazuje że jest opóźniony i ma skrajnie niskie IQ. Przecież jeszcze nie słyszałem jego wypowiedzi poprawnie złożone gramatycznie tylko jakieś burknięcia zwykłe bez sensu to aż śmieszne. W moich czasach takich szkoda wysyłała do szkoły specjalnej. Nic w tym złego.

0

Zglos komentarz

Reklama