Reklama
Source: wgrane.pl

Jest takie powiedzonko; przykleiło się goowno do okrętu i krzyczy ,,płyniemy".

przez mamamarcina — 4 miesiące temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
B
Bekaj 🌟 Padawan
4 miesiące temu

Kolejny, który wszystko załatwił? To nie wiem, wygrał pod Wiedniem, czy pod Grunwaldem? A może dzięki niemu mieliśmy cud nad Wisłą? Nie wiedziałem, że mogę oddychać dzięki shrekowi.

0

Zglos komentarz

M
misiekb1977 😏 Szyderca
4 miesiące temu

Poyeb...do usuniecia ze sceny politycznej.

0

Zglos komentarz

A1S19
4 miesiące temu

Okrętu? U-boota chyba.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
4 miesiące temu

A1S19 - Jesteś typowym przedstawicielem prwacko-katolickich ludzi z totalnym deficytem potencjału intelektualnego, jak wyniku kontaktów z księdzem pe****lem.

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
4 miesiące temu

Innej odpowiedzi po tobie się nie spodziewałem kr***nie

0

Zglos komentarz

Reklama