Reklama
Reklama

Komentarze

7
A
ateka 😏 Szyderca
4 miesiące temu

Pocco? By żona nie uciekła :)

0

Zglos komentarz

A
Andrzej70978 🌾 Wieśniak
4 miesiące temu

"Jak sąsiedzi c**je, to się sadzi tuje; jak fajna sąsiadka, to wystarczy siatka."

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
4 miesiące temu

Wszyscy obsadzają tują. Ale ja obsadziłem czarną porzeczką. Bo wino sobie zrobię bo gdy się napiję to mi nie przeszkadza gdy te mo**y sąsiadów widzę.

0

Zglos komentarz

B
barman-21 🌾 Wieśniak
4 miesiące temu

Oni pewnie również zadowoleni, że nie widzą ciebie po tych swoich winkach z porzeczki.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
4 miesiące temu

Sado się tuje gdy sąsiedzi chu*e jak fajna sąsiadka to wystarczy tylko siatka.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
4 miesiące temu

A jak somsiad gbur, trzeba stawiać mur!!

0

Zglos komentarz

S
seat1967seat 💩 JP 100%
4 miesiące temu

No i dowiedziałeś się, jakie roślinki? Ja też nie

0

Zglos komentarz

S
seat1967seat 💩 JP 100%
4 miesiące temu

Czyli czym obsadzić, żeby szybko rosło? Pierwsza odpowiedź stówka, druga 50 zł, trzecia - dwa Żubry

0

Zglos komentarz

J
Jebi-DJ1981_JG 🌾 Wieśniak
3 miesiące temu

O po co uczyć się polskiego... A właśnie po to by było wiadomo o co kaman.

0

Zglos komentarz

Reklama