W koło same okazje
przez
saviola
— 4 miesiące temu
Mogło zdrożeć bardziej! W Rosji bym brał bo jutro będzie tam drożej.
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
przez chwilę myślałem,że pomiędzy tymi talerzami są poukładane jakieś pierogi,czy coś lol
Zgłoszenie zostało wysłane