Reklama
No nie... Polak wszystko może sprzedać, by zarobić kilka złoty?!

No nie... Polak wszystko może sprzedać, by zarobić kilka złoty?!

przez slimjarson — 3 miesiące temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
H
hatakumba123 😏 Szyderca
3 miesiące temu

Aukcja słoika z powietrzem: W 2014 roku na portalu Allegro pojawiła się oferta sprzedaży słoika opisanego jako „pamiątka po Janie Pawle II”, zawierającego rzekomo powietrze z miejsc, w których przebywał papież. Była to sytuacja nagłośniona medialnie jako przykład specyficznej formy kultu...

Aukcja słoika z powietrzem: W 2014 roku na portalu Allegro pojawiła się oferta sprzedaży słoika opisanego jako „pamiątka po Janie Pawle II”, zawierającego rzekomo powietrze z miejsc, w których przebywał papież. Była to sytuacja nagłośniona medialnie jako przykład specyficznej formy kultu lub próby zarobienia na relikwiach.

0

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
3 miesiące temu

spadło z tira, co nie? podpie.dolić z magazynu i sprzedać jako swoje - myślenie rodem z czasów PRLu, wiecznie żywe :)

0

Zglos komentarz

K
3 miesiące temu

No po prostu zawszaństwo.

0

Zglos komentarz

Reklama