Reklama
Source: wgrane.pl

Nagród dla polskich Olimpijczyków wciąż nie ma, ale dla swoich kasa jest!

przez mamamarcina — 3 miesiące temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
K
krak0805 🌟 Padawan
3 miesiące temu

To czemu ten złodziej pisowski nie siedzi?????😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
3 miesiące temu

Prawacko-katolicka dziesięciornica ma się dobrze z sutenerem na czele.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
3 miesiące temu

Nawet na wiosce, admin wyznawca sutenera, menela, złodzieja, hieny cmentarnej i narkomana steruje łapkami. Zgodnie z ideologią zaszczanego dziada z łupieżem w mózgu!

0

Zglos komentarz

Reklama