Reklama
Source: wgrane.pl

Tylko w pisowskiej Polsce, ruski agent mógł zostać odznaczony najwyższym odznaczeniem państwowym!

przez mamamarcina — 3 miesiące temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
L
lancusztyk11 🏹 Łowca
3 miesiące temu

Nie ważne kto co ale jak w danej kwestii mówi dobrze to popieram nawet pan z wąskiiem coś tam napewno dobrze powiedział i to popieram

0

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
3 miesiące temu

Teraz każdy kto przyjmuje takie odznaczenie jest upokorzony nie odznaczony.

0

Zglos komentarz

Reklama