Tak to tylko tu zostawię
przez
saviola
— 3 miesiące temu
Chcieli prawaki wyjśc z UE to se wyszli. Nikt po nich nie płacze. Dobrze by było gdyby Węgry orbanowskie to samo zrobiły a nie siedzą w Unii jak prawak w MOPSie.
Zgłoszenie zostało wysłane