Reklama
Reklama

Komentarze

1
V
vacarius 🏆 Master
3 miesiące temu

Chcieli prawaki wyjśc z UE to se wyszli. Nikt po nich nie płacze. Dobrze by było gdyby Węgry orbanowskie to samo zrobiły a nie siedzą w Unii jak prawak w MOPSie.

0

Zglos komentarz

Reklama