Reklama
Reklama

Komentarze

1
V
vacarius 🏆 Master
3 miesiące temu

Słyszałem ze można zarobić na szkoleniach z d.py gdy się bierze 1000zł od łebka. Zapisze się 100 osób i masz 100 tyś od szkolenia. No ale Trump przebił wszystkich cwaniaków robiących szkolenia. Bo bierze miliard dolarów od łebka.

0

Zglos komentarz

Reklama