Reklama
Source: wgrane.pl

Kancelaria obłąkanych Nawrockiego: Po pierwsze Trump, po pierwsze Amerykanie

przez mamamarcina — 3 miesiące temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
E
Endriu117 🌟 Padawan
3 miesiące temu

Jak oni lecieć w głupa umieją. Mistrzostwo świata. Najgorsze jest to, że za id****w nas mają.

0

Zglos komentarz

I
irekpszk 🎖️ Snajper
3 miesiące temu

Nie. Najgorsze jest to, że ich elektorat, to idioci, a oni z tego skrzętnie korzystają.

0

Zglos komentarz

Reklama