Reklama
Rodacy w ZEA, dla których największym zagrożeniem jest... wpis na fb!

Rodacy w ZEA, dla których największym zagrożeniem jest... wpis na fb!

przez kapec60 — 3 miesiące temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
3 miesiące temu

Jak tam polecieli sami to i niech sami wracając nie za rząd będzie po nich samoloty wysyłać

0

Zglos komentarz

L
lukachu116552 🌾 Wieśniak
3 miesiące temu

Dokładnie .

0

Zglos komentarz

Reklama