Reklama
Reklama

Komentarze

1
K
kibolsutener123 🌾 Wieśniak
3 miesiące temu

Nikt tego nawet nie komentowal...takie glupie. W poczekalni mialo minusy, teraz admin dodal punktow i wstawil na glowna z 20 punktami, mimo ze w poczekalni sa wstawki z +60 punktami, ale nie sa poprawne politycznie dla wlascicieli Nowej Wiochy, dla wiesniakow PiSu!

0

Zglos komentarz

Reklama