Reklama
Source: wgrane.pl

NBP pod wodzą Glapińskiego nie wypracuje zysku bez powołania ,,specjalnego funduszu''?

przez mamamarcina — 3 miesiące temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
K
krak0805 🌟 Padawan
3 miesiące temu

Nie dawać kibolowi żadnego nadzoru nad kasą!!!!!😤😤😤

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
3 miesiące temu

Prawacy biegają cali posrani, bo nie wypaliło wymyślone źródełko do okradania Polski i Polaków. Sasin oddaj 70 mln złotych. Albo zorganizuj wylot towarzysza Kaczyńskiego.

0

Zglos komentarz

Reklama