Reklama
Tak wygląda toaleta po odwiedzinach kibiców Lecha Poznań na stadionie Widzewa Łódź...

Tak wygląda toaleta po odwiedzinach kibiców Lecha Poznań na stadionie Widzewa Łódź...

przez chuby1990 — 3 miesiące temu
23

Zglos post

Reklama

Komentarze

16
M
malaguti 😏 Szyderca
3 miesiące temu

To była szlachetna demolka! Batyr jest dumny ze swoich kumpli !

3

Zglos komentarz

Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
3 miesiące temu

kóltura prosto z Pałacu Namiestnikowskiego!

2

Zglos komentarz

Z
ZephKan 😏 Szyderca
3 miesiące temu

Ależ z tych lewaków zwierzęta. A nie czekaj. Toć to przyszli potencjalni prezydenci Polski

2

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
3 miesiące temu

Kibole to Prawactwo, kumple Batyra uzurpatora , więc nie jęcz PISuarski z**bie

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
3 miesiące temu

Gdyby tam wstawili półki, a na półkach książki, to kibole sutenera pobyt w takim przybytku skrócili do minimum. Ponadto, ja ich rozumiem, jak porównali to miejsce do swojego mieszkania typu batyr, to musieli go sprowadzi do swojego poziomu intelektualnego typu sutener i narkoman.

2

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
3 miesiące temu

Prawdziwi Polacy patrioci.Tak Polska ma wygładzać pod rządami prawaków.

2

Zglos komentarz

B
bialymis81 🌾 Wieśniak
3 miesiące temu

Alwz z ciebie erudyta. Jak ty to wydedukowales?

-1

Zglos komentarz

M
3 miesiące temu

Skoro ci kibole to prawica, to przyjdzie teraz, przeprosi i pokryje koszty napraw. Chyba ze to lewica, wtedy "im sie należało" jak mawiała premier lewaczka z rzadu pis.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
3 miesiące temu

A co wymagać więcej od prymitywów?????😤😤😤😤😤

1

Zglos komentarz

Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
3 miesiące temu

Przestać to g..no sponsorować!

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
3 miesiące temu

Nazywajcie ich po imieniu bo to na pewno nie kibice. Co najwyżej idioci i wandale i dlatego nawet nie sledze tego polskiego ścieku. Polska liga pfuuu

1

Zglos komentarz

I
Iwan12321 🌾 Wieśniak
3 miesiące temu

a jak wygląda toaleta na stadionie lecha poznań po odwiedzinach widzewa ????

0

Zglos komentarz

P
pepe333 🌾 Wieśniak
3 miesiące temu

poznaniaki to su.i

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
3 miesiące temu

Ciekawi mnie czy te bydło bo jak to inaczej nazwać też tak robią u siebie w domu.

0

Zglos komentarz

N
normablum 🌾 Wieśniak
3 miesiące temu

...a nie byli to przypadkiem katolicy?

0

Zglos komentarz

D
d.72 😏 Szyderca
3 miesiące temu

Toaleta prezydencka

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
3 miesiące temu

Nikogo nie usprawiedliwiam ale ktoś poszedł w kulki...tam powinny być zamontowane rzeczy wandaloodporne stalowe jak na MOPach autostradowych

0

Zglos komentarz

D
darek286 🏹 Łowca
3 miesiące temu

Ale i tak podpieprzą zamknięcia drzwi od kabin.

1

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
3 miesiące temu

słabe materiały

-1

Zglos komentarz

D
Dariusz62263 🌾 Wieśniak
3 miesiące temu

Gdzie są płytki że ściany?? .

-1

Zglos komentarz

A1S19
3 miesiące temu

Wygląda tak samo jak toalety na narodowym po wizycie kulturalnych niemieckich kibiców.

-2

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
3 miesiące temu

raczej po wizycie wracających pisich pielgrzymów c czarnej ...dziury

1

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
3 miesiące temu

A1S19 - Po prostu zrównali to miejsce do poziomu swojego, prawacko-kibolowego mieszkania typu sutener, narkoman.

2

Zglos komentarz

Reklama