Reklama
Czyli najlepiej jeszcze więcej się zamartwiać?

Czyli najlepiej jeszcze więcej się zamartwiać?

przez siemas — 2 miesiące temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
D
d.72 😏 Szyderca
2 miesiące temu

Działa, w 10%

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
2 miesiące temu

90% rzeczy, o które ja się martwię już się wydarzyły. Sfałszowane wybory Nawrocki u władzy. Ogłupienie narodu amerykanskiego Trump u władzy, Putin u władzy w Rosji a naród tak głupi ze to toleruje. Katolicyzm w Polsce od 1050+ lat. Mondrzejsze zachodnie narody już przynajmniej przeszły na mądrzejszy...

90% rzeczy, o które ja się martwię już się wydarzyły. Sfałszowane wybory Nawrocki u władzy. Ogłupienie narodu amerykanskiego Trump u władzy, Putin u władzy w Rosji a naród tak głupi ze to toleruje. Katolicyzm w Polsce od 1050+ lat. Mondrzejsze zachodnie narody już przynajmniej przeszły na mądrzejszy protestantym. A Polacy dalej w tym bagnie odrodzonych faryzeuszy. No i po co tak się martwić o rzeczy które już się wydarzyły? No bo te rzeczy robią kolejne złe rzeczy. Jak np Pacyfikacja przez Izrael i USA strefy gazy a teraz Iranu. W którym po pierwszych nalotach upadła demokratyczna rewolucja.

-1

Zglos komentarz

Reklama