Reklama
Source: wgrane.pl

,,Jedyną opcją polityczną i jedynym rządem, który chronił pe****li, był PiS.'' Piękne wypunktowanie PiS.

przez mamamarcina — 2 miesiące temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
K
krak0805 🌟 Padawan
2 miesiące temu

Szczególnie tych w czarnych s**ienkach chronili!!!!!😤😤😤😤😤

1

Zglos komentarz

Reklama