Reklama
Czy w długim związku zawsze trzeba ze sobą gadać

Czy w długim związku zawsze trzeba ze sobą gadać

przez mr0zu — 2 miesiące temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
N
normablum 🌾 Wieśniak
2 miesiące temu

...jeśli milczenie jest lepsze od rozmowy, to nie jest to związek, ale wyrok...

-1

Zglos komentarz

K
krecik1410 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Wstawek admina nie mozna minusowac, doda sobie punktow i na glowna...

-3

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
2 miesiące temu

To nie admin de**lu

-2

Zglos komentarz

Reklama