Reklama
Source: wgrane.pl

,,- Gość z trójmiejskiej bramki... - Ale on jest jednak prezydentem...''

przez mamamarcina — 2 miesiące temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
I
irekpszk 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Brawo dla Arłukowicza.

6

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Zadał proste pytanie, na które prawacy nie są w stanie odpowiedzieć. Stwierdził fakty, to się obrazili! Prawica w polityce. pod dowództwem pomarańczowego pe****la!

5

Zglos komentarz

J
Jebi-DJ1981_JG 🌾 Wieśniak
2 miesiące temu

Ładnie ich tam pojechał po rajtuzach.🤣

3

Zglos komentarz

Reklama