Reklama
Reklama

Komentarze

7
B
baxbany 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Co na to ich bóg urojony. Przecież wyraźnie powiedział "...idźcie i rozmnażajcie się...". Chyba, że swojego boga maja w ... .

1

Zglos komentarz

P
popek111111 😏 Szyderca
2 miesiące temu

Zostaje jeszcze niepokalane poczęcie.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
2 miesiące temu

Bóg tak chciał dla swojego syna. Nie lubi g**ja.

1

Zglos komentarz

T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
2 miesiące temu

Dobrze ,że Tola nie dała się konsekrować.

1

Zglos komentarz

I
irekpszk 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Niestety, i w Bielsku zabobon panuje.

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
2 miesiące temu

koloratkowi ze złożonymi rączkami dokonali właśnie konsumpcji na tej poziomej ?

0

Zglos komentarz

D
d2shs 😏 Szyderca
2 miesiące temu

To nie są dziewice konsekrowane, tylko pasztety konserwowane.

0

Zglos komentarz

A1S19
2 miesiące temu

I co w związku z tym? Dopóki nie biegają w pasach szahida to mnie to mało interesuje, niech się poświęcają komu chcą.

-5

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Ale ta cała zabawa w zabobony odbywa się za pieniądze podatnika. Więc Twoje prawackie, wręcz prostackie usprawiedliwienie powszechnego okradania Polski i Polaków wsadź sobie w prawacko-katolicką d...

4

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

A wiesz że Grzegorz braun wpisał się do księgi kondolencyjnej ajatollaha. Mało tego go potem w wywiadzie wybielał. Jak się tobie to skleja??

1

Zglos komentarz

Reklama