Reklama
Reklama

Komentarze

6
K
Kramag 🌾 Wieśniak
2 miesiące temu

I koniecznie musi Cię wyprzedzić jak staniesz na światłach, ale jak miniesz mniej niż 1 m to macha łapami jak wiatrak. Jak panbozia chce ukarać to rozum odbiera.

4

Zglos komentarz

S
SirJarek 🌾 Wieśniak
2 miesiące temu

może to i lepiej???....koleś na oko waży około 90 kg. Zderzenie z dzieckiem albo kobietą na ścieżce mogłoby się dla nich skończyć marnie. Ale zderzenie tego id**ty z 1.5tonowym samochodem to już inna śpiewka. Choć z drugiej strony - szkoda kierowcy.

4

Zglos komentarz

N
normablum 🌾 Wieśniak
2 miesiące temu

...logiczne, zwłaszcza że kolarz szosowy może się poruszać z prędkością około 50km/h.... ...lepiej niech zagraża sobie niż innym....

0

Zglos komentarz

R
ruskm 🌾 Wieśniak
2 miesiące temu

Dziecko do 10 lat jest pieszym. Więc jedzie po chodniku nie ścieżka rowerowa. Rowerzysta jak widzi taka sytuację to powinien zwolnić i zachować szczególną ostrożność. Jak jadę samochodem i pieszy wejdzie w miejscu niedozwolonym to mam rozjechać, albo zacząć jeździć chodnikiem?

0

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

jeśli po ścieżkach rowerowych nie da się bezpiecznie jechać rowerem, bo wiecznie łażą po nich pieszy albo madki z wózkami (wszyscy wpatrzeni w telefony), po drogach autem, bo tam przenieśli się rowerzyści, to może najwyższa pora dokończyć to koło wzajemnej nienawiści i zacząć jeździć samochodem po t...

jeśli po ścieżkach rowerowych nie da się bezpiecznie jechać rowerem, bo wiecznie łażą po nich pieszy albo madki z wózkami (wszyscy wpatrzeni w telefony), po drogach autem, bo tam przenieśli się rowerzyści, to może najwyższa pora dokończyć to koło wzajemnej nienawiści i zacząć jeździć samochodem po torach... chociaż te już parkują na chodnikach i uprzykrzają życie pieszym, no i są jeszcze "elitarne" oddziały kamikadze na hulajnogach elektrycznych, które wk.wiają wszystkich ;)

3

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

*piesi

0

Zglos komentarz

R
ruskm 🌾 Wieśniak
2 miesiące temu

Zawsze, należy myć wtedy szyby spryskiwaczem. Ma ścieżkę to ma obowiązek po niej jechać.

1

Zglos komentarz

B
bylosobie 🌾 Wieśniak
2 miesiące temu

To nie rowerzysta, to zwykły pe**larz.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Sawioka co to znaczy budiwać ???????????

-1

Zglos komentarz

Reklama