Reklama
Reklama

Komentarze

6
K
krak0805 🌟 Padawan
1 miesiąc temu

Jak oddadzą to co ukradli , to jeszcze zostanie!!!!!😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

K
kubanos69 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

Czyli przełożymy z lewej do prawej, i skoro w prawej nic nie było, a teraz jest, to to jest zysk, który możemy spożytkować. Ajatollach ekonomiczny ! Ciekawe dlaczego do tej pory nie wytrzasnęli sobie tej kasy, tylko kradli z podatków ?!

0

Zglos komentarz

J
jarp1 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

i po co nam kabarety, wystarczy kaczorka posłuchać i ubaw po pachy :D

0

Zglos komentarz

A
ar2r13 🏹 Łowca
1 miesiąc temu

Jakby to były realne pieniądze to już dawno by je zajumali.

0

Zglos komentarz

A
aladyn668 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

Czy aby się nie je***ł netto brutto bo ostatnio nas to kosztowało prawie miliard

0

Zglos komentarz

Z
ZephKan 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

Hokus pokus, czary mary. Tylko od kiedy jaszczomb jest prezesem NBP to notuje tylko straty.

0

Zglos komentarz

Reklama