Reklama
Reklama

Komentarze

5
T
1 miesiąc temu

A to teraz co rządzi to nazywa się PiS a premierem jest Kaczyński?

1

Zglos komentarz

H
henryk 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

Tak nadal jest, tylko partia się zmieniła.

1

Zglos komentarz

A1S19
1 miesiąc temu

Kilkanaścioro polityków, którzy w 2023 roku bezskutecznie walczyli o głosy wyborców na listach dziś rządzących partii, znalazło się w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa. Pozytywną opinię, która ich do tego uprawnia, uzyskali już po zmianie władzy. Fajny artykuł, warto poczytać, a na wiocha.pl...

Kilkanaścioro polityków, którzy w 2023 roku bezskutecznie walczyli o głosy wyborców na listach dziś rządzących partii, znalazło się w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa. Pozytywną opinię, która ich do tego uprawnia, uzyskali już po zmianie władzy. Fajny artykuł, warto poczytać, a na wiocha.pl ciąg dalszy propagandy i zrzucania wszystkiego na pisiorów. Tak właśnie wyglądają te słynne konkursy lewackie małpy. Cóż z tego że są jak i tak swoich obsadzają. Banda kłamliwych kur.w.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 miesiąc temu

pisdzielce nie rządzą od ponad 2 lat ale wszystko co złe to robi dalej pis bo dalej rządzą i czego nie rozumiesz xd

0

Zglos komentarz

P
1 miesiąc temu

W poznaniu prezes wodociągów dostaje milion rocznie i jest z powiązany z po zresztą jak cała Poznańska sitwa w spółkach miejskich. Czy peowcy czy pisowcy to jeden nowotwór na Poslce.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Zostają jeszcze: KONFEDEROSJA CAŁEGO SPEKTRUM AUTYZMU, albo KONFEDEROSJA KORONY SEMICKIEJ Grzegorza brauna, z zastępcą FRITZ. Są tam patrioci level Zajączkowska

0

Zglos komentarz

T
1 miesiąc temu

Jak widzimy koryto zawsze zostaje tylko św***e przy nim się zmieniają

0

Zglos komentarz

Reklama