Reklama
Ja patrzący jak moja firma przelała 5 mln na zbiórkę

Ja patrzący jak moja firma przelała 5 mln na zbiórkę

przez mr0zu — 1 miesiąc temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
G
Grzeeja 🏹 Łowca
1 miesiąc temu

I co tacy ludzie sobie myślą ? Że jeszcze rok, może pięć i nagle sknera da im średnią krajową ? :) Do takiego miejsca idzie się po to, by mieć na przeżycie i już od pierwszego dnia szuka się czegoś innego. Z resztą ja polecam i tak przeglądać oferty pracy nawet jak się myśli, że ma się spoko robotę....

I co tacy ludzie sobie myślą ? Że jeszcze rok, może pięć i nagle sknera da im średnią krajową ? :) Do takiego miejsca idzie się po to, by mieć na przeżycie i już od pierwszego dnia szuka się czegoś innego. Z resztą ja polecam i tak przeglądać oferty pracy nawet jak się myśli, że ma się spoko robotę. Zawsze może pojawić się coś lepszego.

0

Zglos komentarz

D
darekw6 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

Takie prawo. Bardziej sie oplaca dac (wyprac) na cele charytatywne. Gdyby nie to firmy by takich sum nie przelewaly. Plus jest tego taki ze kasa idzie na cos dobrego

0

Zglos komentarz

C
cafemax 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

Boli dupsko, że nie poszło na puszkina?

0

Zglos komentarz

T
1 miesiąc temu

Ból d**y owsiactwa niesamowity.

0

Zglos komentarz

Reklama