Reklama
Source: wgrane.pl

Dwa okazy z PiS w postaci Jakiego i Bocheńskiego znów postanowiły zrobić z siebie głupków. Tym razem przed studentami UJ.

przez mamamarcina — 1 miesiąc temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
I
irekpszk 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

To jest piękne, jak wycierają podłogę tą sz***ą.

0

Zglos komentarz

H
hoseroberto2 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

jaki ty nie masz przed sobą tępego pisowskiego elektoratu. Oszczędź sobie wstydu bo cię wdepczą w błoto .

0

Zglos komentarz

Reklama